REKRUTER IT

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy różnorodnych projektach rekrutacyjnych? W core3 skupiamy się na wyszukiwaniu wyjątkowych ludzi. Chcemy, by każdy członek zespołu rozwijał kompetencje, zdobywając praktyczną, przydatną wiedzę. Dbamy o twórczą atmosferę, synergię i sprawny przepływ informacji.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Kompleksowa realizacja różnorodnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT,
  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi kandydatami poprzez direct search i networking,
  • Współprojektowanie i realizacja strategii pozyskania kandydatów,
  • Ścisła współpraca z managerami oraz liderami obszarów technicznych,
  • Prowadzenie procesu zatrudniania kandydatów (podpisywanie i negocjowanie umów),
  • Utrzymywanie długofalowej relacji z kandydatami,
  • Tworzenie rekomendacji dotyczących kandydatów wraz z oceną kandydata,
  • Doradztwo w zakresie rekrutacji i selekcji personelu,
  • Zarządzanie bazą kandydatów,
  • Prowadzenie dokumentacji projektów rekrutacyjnych,
  • Wsparcie w realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR oraz Employer Brandingu.

Wymagania

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że masz:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji w branży IT i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze,
  • Dobrą znajomość zagadnień z obszaru IT,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w szczególności umiejętność nawiązywania i budowania relacji z kandydatami,
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania, nastawienie na realizację celu,
  • Otwartość na zmiany i innowacyjność,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pozytywnego nastawienia,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca z szerokim wachlarzem projektów i klientów,
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz przestrzeń do eksperymentowania i realizowania
  • własnych pomysłów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczne podejście do form współpracy,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Pracę zdalną lub dogodną lokalizację biura (okolice Ronda Daszyńskiego),
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.