PROGRAMISTA JAVA (REGULAR/SENIOR)

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarze bankowości elektronicznej, zarządzania produktami bankowymi oraz funduszy inwestycyjnych (aplikacje webowe, back-end aplikacji mobilnych),
  • Projektowanie architektury systemów informatycznych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z zespołem analityków.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość Java EE, Spring, Hibernate,
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów,
  • Mile widziana znajomość zagadnień technologii webowych (HTML5, CSS, JavaScript, Angular 5),
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (Oracle, MySQL or PostgreSQL),
  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.