DELIVERY MANAGER

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją projektu oraz jego skutecznym dostarczeniem,
  • Zarządzanie zespołem oraz ścisła współpraca z dostawcami (m.in. kontraktowanie, rozliczanie),
  • Zarządzanie kontaktem z biznesem (m.in. racjonalizacja wymagań, budowanie długoterminowych relacji),
  • Odpowiedzialność za architekturę oraz jakość dostarczanego rozwiązania (system do sprzedaży reklam w jednej z największych firm mediowych),
  • Tworzenie długoterminowych planów rozwoju systemu,
  • Analiza otoczenia biznesowego na zewnątrz organizacji i odkrywanie szans dla rozwoju systemów.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z biznesem,
  • Wiedza z zakresu przygotowywania analiz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Wiedza techniczna poparta doświadczeniem w roli architekta/developera lub analityka systemowego.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.