SENIOR PYTHON DEVELOPER / INTIARO

Chcesz dołączyć do jednego z najbardziej ambitnych projektów 3D i AR (Augmented Reality) w Polsce i na świecie? Aplikuj! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Nasz wyjątkowy zespół zajmuje się tworzeniem rewolucyjnej (na skalę światową) aplikacji, która na co dzień usprawnia pracę architektów i designerów wnętrz (służy przede wszystkich wizualizacji i konfiguracji produktów na rynku meblarskim).

  • Twoim zadaniem będzie wspieranie nas w tej pracy poprzez tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem języka Python i frameworka Django. Będziesz miał okazję tworzyć oprogramowanie budujące modele 3D.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Python (min. 1 rok doświadczenia
    komercyjnego),
  • Dobra znajomość frameworka Django i DRF,
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Dogodną lokalizację - mieścimy się niedaleko Ronda Daszyńskiego,
  • Dodatkowe benefity – Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Rozwój – zapewniamy liczne wyzwania i możliwość świadomego budowanie własnej kariery,
  • Otwartość –  tworzymy przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów i mamy elastyczne podejście,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy – inicjatywy integracyjne są u nas na porządku dziennym: wieczory planszówkowe, LAN parties, codzienna gimnastyka w biurze, regularne „escape roomy” i wiele innych.